Agresivita u psa kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: KNZ02
Neohodnotené
€9,62
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Kvapky na upokojenie psov špeciálne pre agresívne a útočné psy. Vhodné aj pre úzkostlivé alebo naopak podráždené a agresívne psy na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Špeciálne pripravená zmes pre psov z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pre agresívne a útočné psy. Vhodná aj pre úzkostné alebo naopak podráždené a agresívne psy na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

Zloženie:

  • Buk - neznášanlivosť, tvrdohlavosť, arogancia, neústupnosť, netolerancia, pocit izolácie a nadradenosti, tvrdohlavosť, agresivita.
  • Cherry Plum - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva.
  • Svätý - svätojánsky list svätojánsky - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, veľké zdesenie, kríza, strach.
  • Vinič - vinič - dominancia, arogancia, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, vyvolávanie strachu z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, panovačnosť, bezohľadnosť.

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky podáte svojmu psovi minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy psa, alebo ich primiešate do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: