Bachove esencie pre psov kvapky AL

Kvapky ktoré sú namiešané zo základných Bachových esencií 38 kvetov a slúžia na priame riešenie daného konkrétneho negatívneho stavu u zvieraťa. Aj zviera má svoje emócie a rovnako tak ako človek dokáže podliehať negatívnym náladám ako napríklad, strachu, obáv z cestovania, agresii, smútku alebo žiarlivosti.

Bachove esencie pre psov v alkalickej vode môžu dostať vášho psíka späť do pokoja.

Vhodné pre psov, ktorí :

Nadmier štekajúci pes, úzkostný pes, agresívny pes nie je pre susedov práve príjemnou záležitosťou a práve Bachove esencie môžu tieto emócie a iné dostať pod kontrolu, pokiaľ sú dobre zvolené a správne podávané.

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antio

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
Bachove esencie pre psov kvapky Psík al 30 ml
€9,66

Špeciálne pripravené Bachove esencie pre psov v alkalickej vode, ktoré sú vhodné nielen počas búrok alebo na Silvestra, keď sú psy stresované hlukom.

Kód: AZ05
Bachove esencie pre psov kvapky Starý psík al 30 ml
€9,87

Táto kombinácia je vhodná pre starého a unaveného psa. Esencie pomôžu získať späť energiu do života.

Kód: AZ10
Bachove esencie pre psov kvapky Agresivita u psa al 30 ml
€10,04

Pre agresívne a útočné psy zmiešané na upokojenie psa. Vhodný aj pre úzkostlivých alebo naopak podráždených a agresívnych psov na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

Kód: AZ02
Bachove esencie pre psov kvapky Psík na cestách al 30 ml
€10,04

Na pokojné cestovanie so psom. Bachove esencie psa upokojia a pes bude znášať jazdu bez stresu.  

Kód: AZ06
Bachove esencie pre psov kvapky Žiarlivosť u psa al 30 ml
€10,04

Táto kombinácia je vhodná pri žiarlivosti u psa, ktorá sa najčastejšie spája s narodením dieťaťa alebo príchodom nového psa do rodiny či svorky.

Kód: AZ15
Bachove esencie pre psov kvapky Smútok u psa al 30 ml
€10,08

Táto kombinácia je vhodná pre psov trpiacich smútkom a zármutkom. Pre psov, ktorí sú v strese a potrebujú sa upokojiť, pretože stratili svojho majiteľa.

Kód: AZ07
Bachove esencie pre psov kvapky Agresia zo strachu u psa al 30 ml
€10,25

Agresivita u psa spôsobená strachom. Táto na mieru šitá kombinácia je pre týchto psov ako stvorená. Môžete ju použiť pri strachu z ľudí, iných zvierat alebo prostredia.

Kód: AZ04
Bachove esencie pre psov kvapky Strach u psa al 30 ml
€10,46

Táto kombinácia bylín pre psa je namiešaná na upokojenie psa a je vhodná pre psov, ktorí sú nevyrovnaní, majú nepredvídateľné správanie, sú agresívni, útoční a trpia strachom a...

Kód: AZ13
Bachove esencie pre psov kvapky Štekajúci pes al 30 ml
€10,50

Kombinácia Bachových esencií vhodná pre štekajúce psy, ktoré nedokážu ovládať svoje emócie, keď sú vystrašené alebo keď ich majiteľ opustí dom. Môžete ich použiť aj pri strachu...

Kód: AZ11
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov