Žiarlivosť u psa kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: KNZ15
Neohodnotené
€9,62
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pri žiarlivosti u psa, ktorá sa najčastejšie spája s narodením dieťaťa alebo príchodom nového psa do rodiny či svorky.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pri žiarlivosti u psa, ktorá sa najčastejšie spája s narodením dieťaťa alebo príchodom nového psa do rodiny či svorky.

Zloženie:

  • Gentian - horký horčík - depresia, skepsa, sklamanie. Heather - vres -  osamelosť, hypochondria, vzťahovačnosť, málo lásky.
  • Svätý - svätojánsky list svätojánsky - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, veľké zdesenie, kríza, strach.
  • Orech - vlašský orech - všetky zmeny, sťahovanie, rastúce zuby, odchod z domu. 

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky podáte svojmu psovi minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy psa, alebo ich primiešate do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie:  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: