Bachove esenciálne kvapky Smutná mačička al 30 ml

Kód: AZ08
Neohodnotené
€10,29
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná na smútok a žiaľ u mačiek. Po smrti majiteľa, počas veľkých zmien u dospelej mačky.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Bachove kvapky - špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pri smútku a smútku u mačiek. Po smrti majiteľa, pri veľkých zmenách u dospelej mačky.

Bachove esencie kvapky Smutná mačička v alkalickej vode a ich účinok na emócie zvieraťa :

  • Aspen - strach bez zjavnej príčiny, trest, nočné mory a zlé sny, pocit ohrozenia, obavy, úzkosť, precitlivenosť, bojazlivosť, plachosť, bojazlivosť.
  • Buk - neznášanlivosť, tvrdohlavosť, arogancia, neústupnosť, neznášanlivosť, pocit nadradenosti, agresivita.
  • Cherry Plum - strach zo straty, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva. Svätá - svätojánska - žiarlivosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdé srdce, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urazenosť, nestálosť.
  • Mimulus  - strach zo známych vecí, bolesti, zvierat.
  • Betlehemská hviezda  - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, veľké zdesenie, kríza, strach.
  • Vinič - dominancia, arogancia, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, strach z iných, veľké sebavedomie, arogancia.  

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky budete podávať vašej mačke minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy, alebo primiešaním do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.  

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie:  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: