Bachove esencie Strach u mačiek al 30 ml

Kód: AZ12
Neohodnotené
€10,46
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre mačky, ktoré sú nevyrovnané, majú nepredvídateľné správanie, sú agresívne, útočné a trpia strachom a nedôverou. Môžete ju použiť, keď sa bojíte ľudí, iných zvierat, prostredia. Vhodné aj pre úzkostlivé alebo naopak podráždené a agresívne mačky na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Bachove kvapky špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pre mačky, ktoré sú nevyrovnané, majú nepredvídateľné správanie, sú agresívne, útočné a trpia strachom a nedôverou. Môžete použiť pri strachu z ľudí, iných zvierat, prostredia. Vhodné aj pre úzkostlivé alebo naopak podráždené a agresívne mačky na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára. Je vhodný aj počas búrok alebo na Silvestra.

Bachove esencie kvapky Strach u mačky a ich vplyv na emócie zvieraťa :

  • Aspen  - strach bez zjavného dôvodu, trest, násilie, neznáme veci, pocit ohrozenia, strach, úzkosť, precitlivenosť, bojazlivosť, plachosť, bojazlivosť.
  • Buk - neznášanlivosť, tvrdosť, arogancia, neústupnosť, neznášanlivosť, pocit izolácie a nadradenosti, tvrdohlavosť, agresivita.
  • Cherry Plum  - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva. Gentian - horký horčík - depresia, skepsa, sklamanie.
  • Svätý  - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, žiarlivosť, urážlivosť, nestálosť.
  • Mimulus  - strach zo známych vecí, z existencie, bolesti, operácie, autority, zvierat
  • Betlehemská hviezda  - šok, bez ohľadu na to, ako dávno sa to stalo, veľký strach, kríza, strach.   

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky budete podávať vašej mačke minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy, alebo primiešaním do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.  

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie:  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: