Bachove esencie pre psov kvapky Strach u psa al 30 ml

Kód: AZ13
Neohodnotené
€10,46
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia bylín pre psa je namiešaná na upokojenie psa a je vhodná pre psov, ktorí sú nevyrovnaní, majú nepredvídateľné správanie, sú agresívni, útoční a trpia strachom a nedôverou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Špeciálne pripravená zmes pre psov z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia kvapiek na upokojenie psov je vhodná pre psy, ktoré sú nevyrovnané, majú nepredvídateľné správanie, sú agresívne, útočné a trpia strachom a nedôverou;

Môžete ho použiť, keď sa bojíte ľudí, iných zvierat alebo prostredia. Vhodné aj pre úzkostlivé alebo naopak podráždené a agresívne psy na výstavách, pri cestovaní alebo návšteve veterinára.

Zloženie:

  • Topoľ osikový - osika  - strach bez zjavnej príčiny, z trestu, z násilia, z neznámych vecí, pocit ohrozenia, obavy, úzkosť, precitlivenosť, bojazlivosť, plachosť, bojazlivosť.
  • Buk - buk - neznášanlivosť, tvrdohlavosť, arogancia, neústupnosť, netolerancia, pocit izolácie a nadradenosti, tvrdohlavosť, agresivita.
  • Cherry Plum - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva.
  • Gentian - horký horčík - depresia, skepsa, sklamanie. Svätý - svätý - žiarlivosť, majetnícky vzťah, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, žiarlivosť, urážanie, nestálosť.
  • Mimulus - škvrnitá lienka - strach zo známych vecí, z existencie, z bolesti, z operácie, z autority, zo zvierat Betlehemská hviezda - jesť perifériu - šok, bez ohľadu na to, ako dávno nastal, veľké zdesenie, kríza, strach. 

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky podáte svojmu psovi minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy psa, alebo ich primiešate do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: