Bachove esencie pre psov kvapky Štekajúci pes al 30 ml

Kód: AZ11
Neohodnotené
€10,50
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Kombinácia Bachových esencií vhodná pre štekajúce psy, ktoré nedokážu ovládať svoje emócie, keď sú vystrašené alebo keď ich majiteľ opustí dom. Môžete ich použiť aj pri strachu z ľudí, iných zvierat, prostredia.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Špeciálne pripravená zmes pre psov z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná pre uštipnutých psov na ich upokojenie. Pre psov, ktorí nedokážu ovládať svoje emócie a sú vystresovaní, keď sa boja, tiež pre tých, ktorí nezvládajú odchod svojho majiteľa z domu. Môžete ju použiť aj pri strachu z ľudí, iných zvierat, prostredia. Sú vhodné aj pre úzkostlivé alebo naopak podráždené a agresívne psy na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára. Kvapky pre psy na upokojenie. 

Zloženie:

  • Aspen - topoľ osikový - strach bez zjavnej príčiny, z trestu, z násilia, z neznámych vecí, pocit ohrozenia, obavy, úzkosť, precitlivenosť, bojazlivosť, plachosť, bojazlivosť.
  • Heather - Heather  - sústredenosť na seba, upozorňovanie na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť.
  • Mimulus - škvrnitá lienka - strach zo známych vecí, z existencie, z bolesti, z operácie, z autority, zo zvierat.
  • Skalná ruža - deväťlistá pennywort - panika, hrôza, prehnaná reakcia.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis  - eufória, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita.
  • Vinič - vinič - dominancia, arogancia, bezcitnosť, nadradenosť, strach z iných, veľké sebavedomie, arogancia, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.
  • Vŕba - žltá vŕba - pocit obete osudu, nespravodlivosti, zatrpknutosti, obviňovania druhých.

Dávkovanie: Liečebná fľaštička je najekonomickejší spôsob dlhodobého používania esencií. Z tejto pripravenej fľaštičky podáte svojmu psovi minimálne 4 kvapky 4-krát denne buď priamo do tlamy psa, alebo ich primiešate do vody či krmiva. Ak cítite potrebu používať ich častejšie, samozrejme, môžete. A keďže sú vyrobené z netoxických rastlín, nehrozí žiadne riziko predávkovania ani vedľajších účinkov.

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie:  Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: