Krízové kvapky kvetovej esencie 30 ml

Kód: 35060000
Neohodnotené
€12,01
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Esencia v kvapkách účinne kombinuje osvedčené bylinné výťažky, ktoré pomáhajú upokojiť vašu rozrušenú myseľ. Pravidelné používanie esencie pomôže vášmu telu nájsť pokoj, harmonizovať celé telo a myseľ - a to všetko prirodzeným spôsobom. Prípravok je vo forme kvapiek, takže sa ľahko dávkuje a aplikuje. Esenciu môžete používať kedykoľvek bez špeciálnej prípravy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Esencia v kvapkách účinne kombinuje osvedčené bylinné výťažky, ktoré pomáhajú upokojiť vašu rozrušenú myseľ. Pravidelné používanie esencie pomôže vášmu telu nájsť pokoj, harmonizovať celé telo a myseľ - a to všetko prirodzeným spôsobom. Prípravok je vo forme kvapiek, takže sa ľahko dávkuje a aplikuje. Esenciu môžete používať kedykoľvek bez špeciálnej prípravy. Kedy používať esenciu v kvapkách? Bachovu esenciu možno použiť v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte vždy po ruke malú fľaštičku Bachovej esencie. Ľahko ju môžete mať v kabelke, v aute alebo na pracovnom stole. Bude tiež skvelým doplnkom vašej domácej lekárničky.

Bachove krízové kvapky oceníte najmä v ťažkých a nepríjemných situáciách, ako sú:

Nervové napätie, fóbie alebo záchvaty paniky. Môže vám pomôcť bojovať so strachom z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Posilňuje vašu silu, keď sa nervozita a tréma zvyšujú počas extrémneho pracovného alebo školského zaťaženia. Sortiment Dr. Bacha Prípravky Dr. Bacha stimulujú samoliečivé sily v ľudskom tele, ktoré sú nevyhnutné na to, aby ľudia prekonali negatívne následky traumy, vnútorného nepokoja, strachu alebo úzkosti.

Rescue Remedy je čistý výtvor prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonať krízové a traumatické situácie. Kombinácia kvetinových esencií priaznivo pôsobí na energetický systém. Pomáhajú tak prekonať šoky, stresové situácie, vnútorné obavy a napätie, ktorým ste bežne vystavení. Ich účinok oceníte v ťažkých životných chvíľach, ale aj počas každodenných situácií.

Krízové kvapky sa skladajú z výťažkov piatich vybraných bylín, ako sú:

  • čerešňová sľuda
  • biela lesná réva
  • deväťlistá pennywort
  • žľaznatá žihľava
  • periwinkle

Rýchlo a účinne upokojujú emócie, zmierňujú stres a uvoľňujú napätie. 

  • Cherry Plum (Cherry Plum) - zúfalstvo, strach zo straty sebakontroly, hystéria
  • Clematis (Biela lesná réva) - nepozornosť, ľahostajnosť, bezvedomie
  • Impatiens (nechtík žliazkatý) - netrpezlivosť, podráždenosť, silné vnútorné napätie
  • Rock Rose (Pennywort) - nekontrolovateľný strach, úzkosť, panika, bolesť
  • Betlehemská hviezda - účinky fyzického alebo psychického šoku

Čítajte na BLOG : Bachove kvapky proti kríze, vaša okamžitá záchrana proti stresu

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: