Štíhla línia kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL33
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia podporuje úsilie o zníženie hmotnosti a udržanie ideálnej hmotnosti aj po diéte. Kombinácia posilňuje sebakontrolu a sebaovládanie, pomáha predchádzať prejedaniu a pomáha vám, keď vás prenasledujú chute.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Máte pár kíl navyše a začínate uvažovať o zmene šatníka? Skôr ako tak urobíte, vyskúšajte niektorý z výživových doplnkov, ktoré podporia vašu snahu o udržanie štíhlej línie. Táto kombinácia podporí vaše úsilie o chudnutie a udržanie ideálnej hmotnosti aj po skončení diéty. Kombinácia posilňuje sebakontrolu a sebaovládanie, pomáha predchádzať prejedaniu a pomáha vám, keď vás prenasledujú chute.

Zloženie:

  • Centaury - Earthworm Medical - prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť.
  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na druhých o radu, veľký vplyv, prijímanie konvencií, podriaďovanie sa názorom druhých aj na vlastnú škodu.
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Čakanka - Chicory - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmienená láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpúšťať a zabúdať, urážlivosť, sebaľúbosť.
  • Skalná voda - voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, rigidné názory, prehnaná ctižiadostivosť, fanatizmus, dodržiavanie zásad, prísna výchova, drsnosť, bezohľadnosť a bezcitnosť voči sebe a iným, veľký dôraz na disciplínu.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: