Bachove kvapky proti kríze, vaša záchrana proti stresu

Negatívne myšlienky sú emócie, ktoré si vyberajú daň na našom tele a môžu stáť za mnohými chorobami. Krízové kvapky z Bachových esencií môžu telu prinavrátiť stratenú harmóniu.

 

bachovy-krizove-esence-kapky-na-stres

Všetci to poznáme. Zo všetkých strán sa na nás valia milióny požiadaviek, úloh a povinností. Všetko treba urobiť hneď a samozrejme v perfektnej kvalite. Hranice sa neustále posúvajú a tlak narastá. Naše telo dokáže stresu viac či menej odolávať, ale keď jedného dňa pomyselná niť praskne a objavia sa zdravotné problémy, najčastejšie ich riešime tak, že siahneme po lieku proti bolesti a ideme ďalej. Samozrejme, vieme, že to nie je ideálne riešenie a že sa nám to pravdepodobne jedného dňa vypomstí, ale je to najrýchlejšie a najpohodlnejšie.

Naše telo predsa nie je stroj, v ktorom sa v prípade poruchy dá vymeniť jedno ozubené koliesko, a tak ho úplne opraviť. Lekári a vedci už dávno dokázali, že všetko v ňom je prepojené so všetkým ostatným. Fyzické zdravie je úzko prepojené s duševným zdravím - a naopak. Jednoducho nie je možné oddeliť tieto dve oblasti a veriť, že môžeme žiť roky v strese a nebude to mať žiadny vplyv na naše telo.

Bachove kvapky proti kríze sa stanú okamžitou záchranou proti stresu vo vašej kabelke alebo vrecku.

To okrem iného vedel aj britský lekár Edward Bach, ktorý zasvätil svoj život výskumu, ako obnoviť prirodzenú rovnováhu tela a naštartovať jeho samoliečebné mechanizmy. Bol presvedčený, že väčšina ľudských chorôb je výsledkom psychickej nerovnováhy a že fyzické ochorenia sú až konečným štádiom. Edward Bach pracoval najmä s liečivými, divo rastúcimi bylinami a identifikoval tridsaťosem takzvaných esencií alebo nálevov, ktoré priaznivo pôsobia na nepriaznivé stavy, a teda liečia.

Je ľahostajné, či je stav spôsobený momentálnym preťažením, trémou pred vyšetrením, strachom z operácie, zlou správou alebo čímkoľvek iným. Krízové kvapky svojím jedinečným zložením dokážu upokojiť rozrušenú myseľ a vrátiť tak harmóniu celému organizmu. Keďže sú určené na okamžitú spotrebu, môžete ich nosiť so sebou v kabelke, mať ich po ruke v pracovnom stole, v aute alebo v domácej lekárničke.

Teraz vám ich prinášame vo väčšom balení a za výrazne nižšiu cenu ako pôvodný výrobca, pričom zloženie a kvalita zostávajú samozrejme nezmenené. Sme jediný predajca v Českej republike, ktorý tento produkt ponúka.