Nefajčím kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL15
Neohodnotené
€10,33
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa rozhodli vyhrať boj nad cigaretou, esencia vám pomôže zbaviť sa myšlienok na cigaretu a neustálych myšlienok v hlave. Pomôže vám zvládnuť ťažkú krízu odvykania od fajčenia. 

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa rozhodli vyhrať boj nad cigaretou, esencia vám pomôže zbaviť sa myšlienok na cigaretu a neustálych myšlienok v hlave. Pomôže vám zvládnuť ťažkú krízu odvykania od fajčenia. 

Rozhodnutie nefajčiť je najdôležitejším rozhodnutím, ktoré môže fajčiar urobiť, aby si predĺžil a zlepšil kvalitu svojho života. Mnohí čerství nefajčiari sa pýtajú, ako dlho bude trvať, kým sa ich telo vysporiada s následkami fajčenia a zbaví sa všetkej záťaže. Odpoveď na túto zdanlivo jednoduchú otázku však nie je taká jednoduchá a závisí od mnohých faktorov. Veľmi všeobecne možno povedať, že očistenie organizmu od následkov fajčenia trvá približne tak dlho, ako dlho bolo telo vystavené cigaretovému dymu. No povedzte si; nestojí to za to, aby ste prestali fajčiť a priniesli svojmu telu obrovský úžitok? 

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Scieranthus - Chmeľ ročný  - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nestálosť, vnútorný nepokoj, nedostatok koncentrácie.
  • Vinič - Grapevine - dominancia, argumentatívnosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, strach z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, využívanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: