Antistress kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL01
Neohodnotené
€10,96
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Pomôcť si od stresu nie je v dnešnej hektickej dobe jednoduché, a preto sa oplatí podporiť svoje telo. Jedným z takýchto prostriedkov sú Bachove kvapky proti stresu, ktoré obnovujú duševnú rovnováhu, a tak priaznivo pôsobia na celý organizmus.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Neustále sa zrýchľujúci spôsob života nás privádza do nepríjemných situácií. A ak sa neustále cítime vystresovaní, náš mozog prechádza častými zmenami. Tie môžu spôsobiť stavy úzkosti alebo depresie. Dôležitým faktorom na zmiernenie stresu je cvičenie, dostatok spánku alebo správna strava. Naše Bachove esencie vás podporia pri znovuzískaní duševnej rovnováhy.

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Krabie jablko - lietadlo Apple -očista na telesnej a duševnej úrovni, nadmerná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, pôst a pôst.
  • Impatiens - Impatiens glandularis -netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", uponáhľanosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Dub - Dub letný -neochota prijať pomoc od iných, pocit, že človek musí všetko urobiť sám a o všetko sa postarať, prepracovanosť, pocit dôležitosti podmienený výkonom a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie ako ostatní, vyčerpávanie sa a málo odpočinku, zodpovednosť za iných, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská vytrvalosť, vytrvalosť a húževnatosť.
  • Borovica - borovica lesná -pocit viny, vysoké nároky na seba samého, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosť, ospravedlňujúci jazyk.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis -eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku kvôli premýšľaniu, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: