Koncentrácia kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL11
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sú nepozorní, zasnení, roztržití a duchom inde. Pomáha zostriť a zlepšiť pamäť a upútať pozornosť. Zlepšuje koncentráciu, sústredenie a upokojuje aj pred skúškou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sú nepozorní, zasnení, roztržití, duchom inde. Pomáha zostriť a zlepšiť pamäť a pritiahnuť pozornosť. 

Sústredená myseľ je pokojná myseľ. Pokojná myseľ sa prirodzene usadí v pokoji, vo vnútornom žiarivom priestore, ktorý je skutočne v každom z nás. Zvyčajne však viac či menej zahalená najrôznejšími mrakmi, povinnosťami, starosťami, neurózami, strachmi, potrebami, rozptýlením. 

Zloženie:

  • Clematis - Biela lesná réva - absencia ducha, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklon k mdlobám, neschopnosť rozlíšiť realitu od fantázie, nepozornosť, zabúdanie, apatia.
  • Zimolez - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a oslavovanie starých čias, ľútosť nad premárnenými šancami, nezáujem o prítomnosť, smútok po domove.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie. Divoká ruža - Wild Rosehip - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: