Hryzenie nechtov kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL12
Neohodnotené
€10,33
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Hlavnou príčinou obhrýzania nechtov sú nielen psychické problémy, ale aj zlé návyky. Ak sa zamyslíte nad tým, čoho sa počas dňa dotýkate v práci alebo cestou domov v mestskej hromadnej doprave a potom si obhrýzate nechty alebo kožičku okolo nich, je jasné, že nejde len o drobný problém. Je ho viac, než si dokážete predstaviť. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí si obhrýzajú nechty.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Hryzenie nechtov sa najčastejšie spája so stresom. Mnohí ľudia si však ani neuvedomujú, že robia niečo podobné. Nielen psychické problémy, ale aj zlé návyky sú hlavnou príčinou hryzenia nechtov. Ak sa zamyslíte nad tým, čoho sa počas dňa v práci alebo cestou domov v MHD dotýkate a potom si hryziete nechty alebo kožičku okolo nich, je jasné, že nejde len o drobný problém. Je ho viac, než si dokážete predstaviť. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí si obhrýzajú nechty.

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Centaury - Earthworm Medical - prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť.
  • Borovica - borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba samého, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosť, ospravedlňujúci jazyk.
  • Vinič - Grapevine - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenectvo, bezcitnosť, nadradenosť, strach z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, využívanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: