Vyčerpanie energie kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL39
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia úplne vyčerpaní a prepracovaní. Pomáha získať energiu a entuziazmus do každého dňa.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia úplne vyčerpaní a prepracovaní. Pomáha získať energiu a entuziazmus do každého dňa.

Únava je prirodzenou reakciou tela na fyzickú alebo psychickú námahu, signálom na odpočinok, rovnako ako hlad je signálom na doplnenie energie. Ak ide o dlhodobú záťaž a preťaženie, organizmus sa môže vyčerpať takým spôsobom, že bežná regenerácia už nestačí, vtedy hovoríme o chronickom vyčerpaní. Toto vyčerpanie však nemusí mať identický charakter ako chronický únavový syndróm.

V každom prípade je vhodné vnímať a rešpektovať signály, ktorými nás telo upozorňuje na potrebu úpravy životného štýlu. Zároveň je potrebné obmedziť konzumáciu stimulantov, najmä kávy a alkoholu, a dopriať si čas na zdravý spánok a aktívny čas na čerstvom vzduchu. 

Zloženie:

  • Centaury - Earthworm Medical - prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Dub - Dub letný - neochota prijať pomoc od iných, pocit, že človek musí všetko urobiť sám a o všetko sa postarať, prepracovanosť, pocit dôležitosti je podmienený výkonom a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie ako ostatní, vyčerpávanie sa a nedostatok odpočinku, zodpovednosť za iných, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská výdrž, vytrvalosť a húževnatosť.
  • Olive - Olive - fyzická a psychická únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom pracovnom zaťažení, pri starostlivosti o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je priveľa, vyčerpanie z príliš vysokých požiadaviek prostredia.
  • Divoká ruža - divoká ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: