Bachove esencie - Tolerancia 30 ml

Kód: KNL47
Neohodnotené
€9,87
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na podporu sebatolerancie a schopnosti žiť spolu s ľuďmi s odlišnými názormi.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na podporu sebatolerancie a schopnosti žiť spolu s ľuďmi s odlišnými názormi. Naučte sa byť tolerantní, aby ste akceptovali postoje a presvedčenie iných. Tolerancia (alebo tiež znášať, tolerovať ) alebo znášanlivosť znamená ochotu, schopnosť alebo možnosť človeka alebo spoločnosti žiť popri ľuďoch s odlišnými názormi, postojmi a presvedčeniami alebo akceptovať či dokonca tolerovať niečo, čo je samo osebe skôr nežiaduce alebo nepríjemné.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Heather - Heather
  • Červený gaštan - Červený gaštan 
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis
  • Biely gaštan - Biely gaštan 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: