Menopauza kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL14
Neohodnotené
€10,75
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre ženy v menopauze. Upravuje príznaky menopauzy a upokojuje psychiku. Prispieva k lepšej duševnej a psychickej pohode a vyrovnáva celkový stav mysle.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre ženy v menopauze. Upravuje príznaky menopauzy a upokojuje psychiku. Prispieva k lepšej duševnej a psychickej pohode a vyrovnáva celkový stav mysle.

Menopauza je strata menštruácie po prechode. Jej nástup je individuálny, môže nastať medzi 40. a 60. rokom života. V priemere sa u žien v Českej republike vyskytuje okolo 51. roku života. Obdobie menopauzy úzko súvisí s menopauzou, ktorá je sprevádzaná mnohými nepríjemnými prejavmi spôsobenými zásadnými zmenami v organizme. Úbytok hormónov v tele má za následok veľmi známe potenie, návaly horúčavy, poruchy spánku, búšenie srdca a ďalšie ťažkosti.  

Zloženie:

  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na druhých o radu, veľký vplyv, prijímanie konvencií, podriaďovanie sa názorom druhých aj na vlastnú škodu.
  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Zimolez - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a oslavovanie starých čias, ľútosť nad premárnenými šancami, nezáujem o prítomnosť, smútok po domove.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s ostatnými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Vlašský orech - Walnut - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý krok v živote, hoci je to správne životné rozhodnutie.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: