Strach kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL34
Neohodnotené
€10,79
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia znepokojivou predstavou prítomnosti alebo strachom z budúcnosti. Pomáha zbaviť sa pocitu úzkosti - strachu a hrôzy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia znepokojivou predstavou prítomnosti alebo strachom z budúcnosti. Pomáha zbaviť sa pocitu úzkosti - strachu a hrôzy.

Strach je emócia, ktorá vzniká ako reakcia na hroziace nebezpečenstvo. Sprevádzajú ho neurovegetatívne prejavy, zvyčajne bledosť, tras, zrýchlené dýchanie, búšenie srdca, zvýšený krvný tlak, niekedy husia koža. Je to normálna reakcia na reálne nebezpečenstvo alebo hrozbu, ktorej cieľom je pripraviť jedinca na útek, útek alebo obranu.

Strach motivuje k vyhýbaniu sa nebezpečenstvu alebo k úteku pred ním. Tam, kde to nie je možné, sa strach často mení na agresiu.Strach treba odlišovať od úzkosti, ktorá má zvyčajne dlhšie trvanie a nemá jasné zameranie; človek trpiaci úzkosťou nedokáže presne vyjadriť, čoho sa bojí. Osobitnou formou strachu je tréma, strach zo zlyhania a verejného poníženia. 

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Aspen - topoľ osikový - strach bez zjavnej príčiny, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, napadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočných môr a zlých snov, pocitu ohrozenia, obáv, úzkosti, precitlivenosti, bojazlivosti, plachosti, bojazlivosti, pocitu, že sa stane niečo hrozné.
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Heather - Heather - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Červený gaštan - Červený gaštan - nadmerná starostlivosť o druhých, starosti o problémy druhých a zaťažovanie ich svojou nadmernou starostlivosťou o nich, silné vnútorné prepojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.
  • Skalná ruža - Maceška - panika, hrôza, prehnaná reakcia, chvenie nôh zo strachu, potenie rúk, mdloby, pocit ochrnutia.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: