Strach z cestovania kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL19
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú obavy z cestovania alebo ktorých cesty sprevádza nervozita. Esencia upokojuje prispieva k lepšej duševnej pohode navodzuje vyrovnanosť a vyrovnáva celkový stav mysle.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú obavy z cestovania alebo ktorých cesty sprevádza nervozita. Esencia upokojuje prispieva k lepšej duševnej pohode navodzuje vyrovnanosť a vyrovnáva celkový stav mysle.

Je prirodzené mať strach. Niekto sa bojí búrky, iný neznáša uzavreté priestory a pre ďalšieho je najdesivejšie cestovanie. Hoci je strach v mnohých prípadoch priateľom, ktorý vás motivuje k lepším výkonom a odrádza od riskovania, jeho odvrátená strana je skutočným strašiakom. Nehádzajte však flintu do žita, aj so strachom sa dá vysporiadať. 

Zloženie:

  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Zimolez - Zimolez kozí list - túžba po minulosti, smútok po rozchode alebo smrti, spomínanie a oslavovanie starých čias, ľútosť nad premárnenými šancami, nezáujem o prítomnosť, smútok po domove.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Olive - Olive - fyzická a psychická únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom pracovnom zaťažení, pri starostlivosti o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je priveľa, vyčerpanie z príliš vysokých požiadaviek prostredia.
  • Scleranthus - Hmerek - ročná váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nestálosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Vlašský orech - Walnut - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý krok v živote, hoci je to správne životné rozhodnutie.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: