Bachové esencie - Mamička pred pôrodom 30 ml

Kód: KNL13
Neohodnotené
€10,16
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Ženské telo sa počas tehotenstva pripravuje na stresovú situáciu prostredníctvom série fyziologických zmien. Pôrod, dĺžka pôrodu a náhle udalosti predstavujú fyzický a psychický stres, ktorý vyvoláva stresovú reakciu v tele ženy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Ženské telo sa počas tehotenstva pripravuje na stresovú situáciu prostredníctvom série fyziologických zmien. Pôrod, dĺžka pôrodu a náhle udalosti predstavujú fyzický a psychický stres, ktorý vyvoláva stresovú reakciu v tele ženy. Tá sa prejavuje úzkosťou, strachom, bledosťou, potením, zvýšeným krvným tlakom a žena môže zvracať alebo mať pocit na zvracanie. Všetky tieto príznaky sú spôsobené zvýšenou hladinou katecholamínových hormónov, hlavne kortizolu. Jeho maximálna hladina v krvi je práve pri pôrode. Táto kombinácia je vhodná pre nastávajúce mamičky, ktoré majú obavy a strach z pôrodu.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Mimulus - Poštolka škvrnitá 
  • Červený gaštan - Červený gaštan
  • Vlašský orech - Walnut
  • Biely gaštan - Biely gaštan 
  • Divoký ovos - Mullein

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: