Bolesť hlavy kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL02
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Keď sme v strese, nedodržiavame pitný režim a nedokážeme si poriadne oddýchnuť, môže nás poriadne rozbolieť hlava. Špeciálna kombinácia Bachových esencií, ktorá prirodzeným spôsobom zabráni bolestiam hlavy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Keď sme v strese, málo pijeme alebo si dostatočne neodpočinieme, môže nás veľmi bolieť hlava. V týchto prípadoch zvyčajne siahneme po tabletke. Časté užívanie liekov však nie je pre telo bezpečné. Šetrnejšou možnosťou je vybrať sa prírodnou cestou. A spoliehať sa na špeciálnu kombináciu Bachových esencií, ktoré zabraňujú bolestiam hlavy.

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch: neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému rúškom veselosti, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Heather - Heather: sústredenosť na seba, potreba hovoriť o sebe a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.
  • Impatiens - Impatiens glandularis: netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", uponáhľanosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Dub - Dub letný: neochota prijať pomoc od iných, pocit, že človek musí všetko urobiť sám a o všetko sa postarať, prepracovanosť, pocit dôležitosti podmienený výkonom a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie ako ostatní, vyčerpávanie sa a málo odpočinku, zodpovednosť za iných, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská vytrvalosť, vytrvalosť a húževnatosť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan: neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku kvôli premýšľaniu, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: