Hyperaktivita kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL08
Neohodnotené
€10,50
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre deti aj dospelých trpiacich hyperaktivitou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre deti aj dospelých trpiacich hyperaktivitou.

Konkrétne porucha pozornosti s hyperaktivitou, skrátene ADHD, patrí medzi tzv. neurovývojové poruchy. Ide o vrodenú nerovnováhu centrálneho nervového systému, zjednodušene povedané, každá časť mozgu dozrieva iným tempom, pričom rôzne časti si vymieňajú informácie pomalšie, ako je potrebné. To sa potom prejavuje nepozornosťou (mozog nedokáže vybrať relevantné podnety z množstva podnetov), motorickým nepokojom (dieťa je stále v pohybe) a impulzívnosťou (časti mozgu zodpovedné za riadenie nášho správania a emocionálnych reakcií sú o krok pozadu za emocionálne silnými podnetmi, t. j. dieťa reaguje skôr, ako si reakciu premyslí). Deti nie sú schopné regulovať svoje správanie, zvyčajne sa správajú konfrontačne alebo agresívne. Hoci hyperaktívne deti túžia po spoločnosti, nedokážu udržiavať vzťahy a ich osamelosť prehlbuje ich sociálne ťažkosti.

Zloženie:

  • Cherry Plum - Čerešňová slivka strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Impatiens - nechtík lekársky žľazová  netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon k útekom pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný  váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Vinič - Grapevine dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenectvo, bezcitnosť, nadradenosť, strach z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, využívanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: