Nočné mory kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL18
Neohodnotené
€10,84
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú neustály strach, hrôzu a tiež nočné mory.  

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí majú neustály strach, hrôzu a tiež nočné mory.  

Nočné mory sa nazývajú zlé sny, ktoré trápia spiaceho počas noci. V ľudovej tradícii ich predstavuje prízrak, ktorý sedí spiacemu na hrudi a sťažuje mu spánok. Nočné mory sa podobne ako zlé sny vyskytujú počas "snovej" fázy REM spánku. Po prebudení si postihnutý nočnú moru jasne pamätá. Nočné mory sa zvyčajne vyskytujú u detí a dospelých, ktorí prežili nejakú traumu. Podobným javom sú nočné mory, ktoré sa však vyskytujú počas hlbokého NREM spánku, takže trpiaci si ich po prebudení zvyčajne nepamätá. 

Zloženie:

  • Aspen - topoľ osikový - strach bez zjavnej príčiny, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, napadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočných môr a zlých snov, pocitu ohrozenia, obáv, úzkosti, precitlivenosti, bojazlivosti, plachosti, bojazlivosti, pocitu, že sa stane niečo hrozné.
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Skalná ruža - Maceška - panika, hrôza, prehnaná reakcia, chvenie nôh zo strachu, potenie rúk, mdloby, pocit ochrnutia.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľký strach, krízu, strach v chorobe a bolesť, najmä chronickú a dlhotrvajúcu.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: