Rozhodnosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL25
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia stratení a nerozhodní. Pomáha vyjasniť a sprehľadniť váš pohľad na svet.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia stratení a nerozhodní. Pomáha vyjasniť a sprehľadniť váš pohľad na svet.

Rozhodný človek je vytrvalý, plný odhodlania a schopný prijímať rozhodnutia. Rozhodnosť je vlastnosť, ktorá je charakteristická pre veľmi úspešných ľudí, medzi ktorých patria významní športovci a vodcovia. Ak chcete posilniť svoju duševnú silu a lepšie čeliť rôznym výzvam a problémom na ceste za svojimi cieľmi, budete sa musieť stať rozhodným a pracovať na vlastnostiach s tým spojených. 

Zloženie:

  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na druhých o radu, veľký vplyv, prijímanie konvencií, podriaďovanie sa názorom druhých aj na vlastnú škodu.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Vlašský orech - Walnut - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý krok v živote, hoci je to správne životné rozhodnutie.
  • Divoký ovos - Mullein - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracované nadšenie a potenciál, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: