Choď za srdcom kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL09
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí chcú dôverovať svojej intuícii a nájsť tú najlepšiu cestu v živote. Pomôžu poučiť sa zo životných chýb, poučiť sa zo zlých životných rozhodnutí, zmúdrieť a upokojiť sa.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí chcú dôverovať svojej intuícii a nájsť tú najlepšiu cestu v živote. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí chcú dôverovať svojej intuícii a nájsť tú najlepšiu cestu v živote. Pomôžu poučiť sa zo životných chýb, poučiť sa zo zlých životných rozhodnutí, zmúdrieť a upokojiť sa.

Zloženie:

  • Centaury - Earthworm Medical -prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť.
  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na iných s prosbou o radu, veľký vplyv, uznávanie konvencií, podriaďovanie sa názorom iných aj vo svoj neprospech.
  • Gaštanový púčik -opakovanie chýb a rovnakého správania, ťažkosti s učením sa nových vecí, lipnutie na starých vzorcoch správania, nepozornosť, nesústredenosť, recidívy, zabúdanie, roztržitosť.
  • Borovica - borovica lesná -pocit viny, vysoké nároky na seba samého, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosť, ospravedlňujúci jazyk.
  • Skalná voda - voda z liečivých prameňov -strnulosť, nepružnosť, rigidné názory, nadmerná ctižiadostivosť, fanatizmus, dodržiavanie zásad, prísna výchova, drsnosť, bezohľadnosť a bezcitnosť voči sebe a iným, veľký dôraz na disciplínu.
  • Divoký ovos - Mullein - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracované nadšenie a potenciál, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: