Operácia kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL20
Neohodnotené
€10,29
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa chystajú podstúpiť operáciu alebo už podstúpili operáciu, esencia je vhodná proti fyzickému a psychickému šoku.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa chystajú podstúpiť operáciu alebo už podstúpili operáciu, esencia je vhodná proti fyzickému a psychickému šoku.

V lekárskej terminológii je chirurgia zákrok, pri ktorom sa používajú chirurgické techniky, najmä manuálne a inštrumentálne techniky. Vždy ide o invazívny postup. Cieľom je vyliečiť patologický stav alebo vyšetriť pacienta, prípadne sa pokúsiť prispieť k zlepšeniu fyzickej funkcie alebo vzhľadu. 

Zloženie:

  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľký strach, krízu, strach v chorobe a bolesť, najmä chronickú a dlhotrvajúcu.
  • Sladký gaštan - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenia, beznádeje, dosiahnutie hranice znesiteľnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, úbytok síl, "temná noc duše", žiadna nádej. Vŕba - Žltá vŕba - pocit, že ste obeťou osudu, nespravodlivosť, zatrpknutosť, obviňovanie druhých.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: