Senior kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL29
Neohodnotené
€10,29
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí stratili elán a chuť do života. Pomáha vedieť si užívať a vychutnávať chvíle prítomnosti.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí stratili elán a chuť do života. Pomáha vedieť si užívať a vychutnávať chvíle prítomnosti.

Je to starší človek, ale zároveň najstarší a zvyčajne najváženejší člen komunity. Jediným objektívnym faktorom pri posudzovaní toho, kto je senior, sa stal kalendárny vek jednotlivca. Kalendárny vek sa dá pomerne ľahko štatisticky zachytiť. Najčastejšie sa uvádza vekové rozpätie 60 až 65 rokov.

Stanovenie tejto vekovej hranice so sebou prináša určité budúce komplikácie, pretože veková hranica sa bude musieť prehodnocovať, hoci nie neustále, keďže sa zvyšuje priemerná dĺžka života. Odchod do dôchodku nemôže byť objektívnym kritériom na zaradenie jednotlivca medzi starších ľudí, ale je významným medzníkom v živote samotného človeka.

Zloženie:

  • Aspen - topoľ osikový - strach bez zjavnej príčiny, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, napadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočných môr a zlých snov, pocitu ohrozenia, obáv, úzkosti, precitlivenosti, bojazlivosti, plachosti, bojazlivosti, pocitu, že sa stane niečo hrozné.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Červený gaštan - Červený gaštan - nadmerná starostlivosť o druhých, starosti o problémy druhých a zaťažovanie ich svojou nadmernou starostlivosťou o nich, silné vnútorné prepojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.
  • Skalná ruža - Maceška - panika, hrôza, prehnaná reakcia, chvenie nôh zo strachu, potenie rúk, mdloby, pocit ochrnutia.
  • Vlašský orech - Walnut - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý krok v živote, hoci je to správne životné rozhodnutie.
  • Divoká ruža - divoká ruža - apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: