Zníženie hmotnosti kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL31
Neohodnotené
€10,33
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia nielenže odstráni príčiny a následky vašej nadváhy, ale bude tiež smerovať k trvalej zmene. Odblokovanie vám pomôže zmeniť váš systém presvedčení, a tým aj váš obraz tela. Táto kombinácia je vhodná na ľahšie dosiahnutie úbytku hmotnosti. 

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Dodržiavanie redukčnej diéty neznamená striedanie niekoľkých potravín v rôznych variáciách. Takúto diétu pravdepodobne nebudete schopní držať dlho a aj po úspešnom schudnutí hrozí, že sa vrátite k pôvodným stravovacím návykom a opäť priberiete. Táto kombinácia bude riešiť nielen príčiny a následky vašej nadváhy, ale bude tiež smerovať k zmene, ktorá bude trvalá. Odblokovanie vám pomôže zmeniť váš systém presvedčení, a tým zmeniť aj váš obraz tela. Táto kombinácia je vhodná na ľahšie dosiahnutie úbytku hmotnosti. 

Zloženie:

  • Gaštanový púčik - opakovanie chýb a rovnakého správania, ťažkosti s učením sa nových vecí, lipnutie na starých vzorcoch správania, nepozornosť, nesústredenosť, recidívy, zabúdanie, roztržitosť.
  • Krabie jablko - lietadlo Apple - očista na telesnej a duševnej úrovni, nadmerná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, pôst a pôst.
  • Horec - Gentian bitter - depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Hrab - Hornbeam - únava, ktorá je najsilnejšia ráno, neschopnosť "rozbehnúť sa", psychické preťaženie a únava, pocit preťaženia, depresívny pocit stereotypu a rutiny, "vyžmýkaný citrón", pocit väčšej únavy po prebudení ako pred zaspaním.
  • Impatiens - Impatiens glandularis - netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: