Chudnutie kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL07
Neohodnotené
€10,29
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná na ľahšie chudnutie. Bachove esencie zmiešané pre ľahšie chudnutie.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Najdôležitejšou vecou na začiatku chudnutia je silná motivácia. Ako viete, či ste dostatočne motivovaní? Položte si niekoľko otázok: Chcem naozaj schudnúť? Nebude mi vadiť obmedzovať sa a prekonávať pohodlnosť? Prijmem skutočnosť, že musím zabudnúť na výhovorky? Ak váhate, odložte chudnutie na neskôr. Je dosť pravdepodobné, že sa vám to nepodarí, čo vám naštrbí sebavedomie a sťaží ďalší pokus. Odblokovanie vám pomôže zmeniť váš systém presvedčení, a tým zmeniť aj váš obraz tela. Táto kombinácia je dobrá na to, aby sa chudnutie ľahšie dosiahlo.

Zloženie:

  • Centaury - Earthworm Medical - prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť
  • Dub - Dub letný -neochota prijať pomoc od iných, pocit, že človek musí všetko urobiť sám a o všetko sa postarať, prepracovanosť, pocit dôležitosti podmienený výkonom a zodpovednosťou, túžba robiť všetko lepšie ako ostatní, vyčerpávanie sa a málo odpočinku, zodpovednosť za iných, nikdy sa nevzdávať, takmer nadľudská vytrvalosť, vytrvalosť a húževnatosť.
  • Vlašský orech - Walnut - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rastúce zuby, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci je to správne životné rozhodnutie.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: