Bachove esencie - Túžba 30 ml

Kód: KNL46
Neohodnotené
€10,04
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na zmiernenie nenaplneného vzťahu k niečomu, k niekomu, koho by sme chceli mať, najmä ak je objekt túžby vzdialený, nedostupný a je malá nádej na jeho naplnenie.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia Bachových esencií je vhodná na zmiernenie nenaplneného vzťahu k niečomu, k niekomu, koho by sme chceli mať, najmä ak je objekt túžby vzdialený, nedostupný a je malá nádej na jeho naplnenie. Túžba je zázrak, ktorý môže človeka zaťažovať, pretože túžba je aj dôležitým motivátorom konania. 

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Čakanka - Chicory
  • Krabie jablko - lietadlo Apple 
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý 
  • Horčica - Poľná horčica 
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: