Večná ustaranosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL37
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

A obavy menia chemické zloženie mozgu a jeho funkciu. Zvyšujú hladinu stresového hormónu norepinefrínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. táto kombinácia je užitočná pre tých, ktorí sa o niekoho starajú a často dlhodobo nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je užitočná pre tých, ktorí sa o niekoho starajú a často dlhodobo nesú ťažké bremeno fyzickej a psychickej únavy.  

Obavy vytvárajú stres. Obavy, ktoré sú pre niektorých ľudí automatické, sú v skutočnosti opakom dôvery. Istý autor napísal, že "obavy sú úroky, ktoré platíme pred príchodom ťažkostí. Obavy sú dôkazom mozgu, ktorý nemá kontrolu; je to hlúpe plytvanie časom v nepríjemnostiach.

Ľudia trpiaci úzkosťou majú sklon k prežúvaniu, podobne ako kravy, ktoré prežúvajú celý deň. Títo prežúvavci tiež premýšľajú o skutočných alebo vymyslených ťažkostiach, až sú prakticky neschopní myslieť na čokoľvek iné, pokiaľ to nie je nejaká iná starosť. A starosti skutočne menia chemické zloženie mozgu a jeho funkcie. Zvyšujú hladinu stresového hormónu noradrenalínu a znižujú hladinu upokojujúceho hormónu serotonínu. 

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Horec - Gentian bitter depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Heather - Heather egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.
  • Červený gaštan - Červený gaštan nadmerná starostlivosť o druhých, starosti o problémy druhých a zaťažovanie ich svojou nadmernou starostlivosťou o nich, silné vnútorné prepojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: