Nespavosť II kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL17
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia nepokojným spánkom a chcú dosiahnuť kvalitný spánok. Keď vás trápi nespavosť, časté prebúdzanie, nepokojné myšlienky pred spánkom, keď pociťujete vnútorné napätie.  

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí trpia nepokojným spánkom a chcú dosiahnuť kvalitný spánok. Keď vás trápi nespavosť, časté prebúdzanie, nepokojné myšlienky pred spánkom, keď pociťujete vnútorné napätie.  

Nekonečné noci, keď ležíte na chrbte v posteli a pozeráte do stropu, a jediné, čo si želáte, je konečne zaspať. Ak vás tieto problémy prenasledujú noc čo noc, spánok neprichádza alebo je veľmi ľahký a krátky, mali by ste si položiť otázku, či aj vy netrpíte nespavosťou alebo insomniou. Určite mnohých z nás trápi nespavosť, ale je dôležité pochopiť, čo ju spôsobuje. Ak máte za sebou ťažkú skúšku v škole, hádku s partnerom alebo noc, počas ktorej ste sa prejedli alebo dokonca pili, môžete očakávať, že vás nespavosť bude trápiť len jednu alebo dve noci. V tomto prípade však nemôžeme hovoriť o nespavosti ako o chorobe alebo poruche, ale skôr prežívate nadmerný stres alebo ste porušili niektoré z pravidiel spánkovej hygieny. 

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Olive - Olive - fyzická a psychická únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom pracovnom zaťažení, pri starostlivosti o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je priveľa, vyčerpanie z príliš vysokých požiadaviek prostredia.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: