Bachove esencie - Sebapoznanie 30 ml

Kód: KNL28
Neohodnotené
€9,87
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Sebapoznanie je veľmi podceňovanou a nepopulárnou súčasťou hľadania podstaty a zmyslu ľudského života. Prečo? Pretože je to záležitosť osobnej skúsenosti. Ide o stretnutie s nevedomou, nižšou, tieňovou, zámerne potláčanou časťou ľudskej osobnosti.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Sebapoznanie je veľmi podceňovanou a nepopulárnou súčasťou hľadania podstaty a zmyslu ľudského života. Prečo? Pretože je to záležitosť osobnej skúsenosti. Ide o stretnutie s nevedomou, nižšou, tieňovou, zámerne potláčanou časťou ľudskej osobnosti. Je to stretnutie s osobným zlom. To, samozrejme, prináša do ľudskej mysle strach, bolesť a utrpenie. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia byť otrokmi svojich myšlienok a utkvelých predstáv. Pomáha objaviť vlastnú myseľ.  

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Buk - Bukový les 
  • Čakanka - Chicory 
  • Cesmína - Holly holly 
  • Kamenná voda - voda 
  • Vinič - Grapevine 
  • Vodná fialová - Water Violet 
  • Vŕba - Vŕba žltá 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: