Bachove esencie - Hnev 30 ml

Kód: KNL06
Neohodnotené
€10,50
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Prejav hnevu trvá spravidla krátko, zatiaľ čo nepriateľstvo (hostilita) je dlhodobejším prejavom. Keďže hnev je predovšetkým prudká reakcia, ľudia sa ho snažia čo najviac potlačiť emocionálnymi prejavmi (napr. červenaním sa, ronením sĺz atď.). Pri hneve sa skôr uchyľujú k urážkam, vyhrážkam než k fyzickým útokom.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Hnev je silná afektívna reakcia na prekážku, ktorá stojí v ceste k dosiahnutiu cieľa alebo bráni rozvoju akcie. Všetci to dobre poznáme. Je to emócia, ktorej pôvodným účelom bolo pripraviť jedinca na útok. V závislosti od intenzity sa rozlišuje hnev alebo zlosť (najslabšia), zlosť, hnev a zúrivosť (najsilnejšia). Prejavy hnevu sú spravidla krátkodobé, dlhodobejším prejavom je nepriateľstvo (hostilita). Keďže hnev je predovšetkým prudká reakcia, ľudia sa ho snažia čo najviac potlačiť emocionálnymi prejavmi (napr. červenaním sa, ronením sĺz atď.). Pri hneve sa skôr uchyľujú k urážkam, vyhrážkam než k fyzickým útokom.

Prejavy hnevu najčastejšie narúšajú vzťahy medzi ľuďmi. V konečnom dôsledku môžu viesť k izolácii a bolestivej osamelosti. Hoci hnev má často dôvod, zvyčajne je prehnaný a neprimeraný situácii, ktorá ho vyvolala. Vlastnosť, s ktorou človek ľahko podľahne hnevu, sa nazýva nestálosť. Fyziologickými prejavmi hnevu sú určité zmeny telesnej aktivity, ktoré majú tendenciu zvyšovať fyzickú silu organizmu, zvyšuje sa tep, stúpa krvný tlak, človek sa začervená. Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia rozzúrení a neznášanliví. Pomáha obnoviť pohodu a vyrovnanosť. Harmonizuje negatívne emócie a prináša pocit pokoja.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Buk 
  • Čakanka - Chicory 
  • Cesmína - Holly holly 
  • Impatiens - Impatiens glandularis 
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis 
  • Vinič - Grapevine
  • Vŕba - Vŕba žltá 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: