Žiarlivosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL42
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre žiarlivých ľudí v každom smere Bachove kombinované bylinné esencie potláčajú prejavy žiarlivosti. Extrémna žiarlivosť je komplexom negatívnych emócií, hnevu, pocitov menejcennosti alebo depresie.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre žiarlivých ľudí v každom smere Bachove kombinované bylinné esencie potláčajú prejavy žiarlivosti. Extrémna žiarlivosť je komplexom negatívnych emócií, hnevu, pocitov menejcennosti alebo depresie.

Je to jedna z ľudských emócií, ktorá sa vyznačuje nadmernou náklonnosťou k osobe a zvýšenou obavou z jej straty. Je to komplex negatívnych emócií, hnevu, pocitov menejcennosti alebo depresie. Zjednodušene možno žiarlivosť charakterizovať ako pocit nedostatočnosti. Táto kombinácia je vhodná pre žiarlivcov vo všetkých smeroch, v rodine, partnerskom živote, kariére, úspechu, financiách atď. Esencia potlačí vonkajšie prejavy žiarlivosti až agresie.

Zloženie:

  • Čakanka - Chicory - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmienená láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpúšťať a zabúdať, urážlivosť, sebaľúbosť.
  • Svätý - Holly - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku kvôli premýšľaniu, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie. Vŕba - Žltá vŕba - pocit, že je obeťou osudu, nespravodlivosť, zatrpknutosť, obviňovanie druhých.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: