Komunikácia kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL10
Neohodnotené
€10,79
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Toto spojenie je vhodné pre tých, ktorí nemajú odvahu vyjadrovať sa, pomáha ľahšie a bez hanby formulovať a vyjadrovať svoje názory a pocity.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Toto spojenie je vhodné pre tých, ktorí nemajú odvahu vyjadrovať sa, pomáha ľahšie a bez hanby formulovať a vyjadrovať svoje názory a pocity.

Slovo komunikácia pochádza z latinského communicare, čo znamená "zdieľať niečo spoločne, robiť niečo spoločným". Komunikácia teda zahŕňa nielen výmenu informácií medzi účastníkmi, ale aj účasť na celkovom pôsobení správy a kontexte, ktorý môže zmeniť celý význam procesu. V tomto zmysle teda možno komunikáciu chápať skôr ako synonymum pre interakciu, proces vzájomného pôsobenia a interakcie. 

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch -neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na druhých o radu, veľký vplyv, prijímanie konvencií, podriaďovanie sa názorom druhých aj na vlastnú škodu.
  • Heather - Heather - egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s ostatnými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Mimulus - Poštolka škvrnitá - strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Červený gaštan - Červený gaštan -nadmerná starostlivosť o druhých, znepokojovanie sa problémami druhých a zaťažovanie ich prílišnou starostlivosťou o nich, silné vnútorné prepojenie s blízkymi, zasahovanie do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé. Orech - Orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rastúce zuby, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci je to správne životné rozhodnutie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: