Bachove esencie - Sebaúcta 30 ml

Kód: KNL55
Neohodnotené
€10,04
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Sebaúcta je schopnosť nenechať sa zraniť, poznať sa a vedieť, čo dokážem, nenechať sa zneužiť. Sebaúctu možno považovať za "imunitný štít" osobnosti. Chráni nás pred zlými činmi.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Sebaúcta alebo poznanie vlastnej hodnoty je schopnosť nenechať sa zraniť, poznať seba samého a vedieť, čo dokážem, nenechať sa zneužiť. Sebaúctu možno považovať za "imunitný štít osobnosti. Chráni nás pred zlými činmi. Človek s dobrou sebaúctou neurobí nič, za čo by sa musel hanbiť a čo by ho v jeho vlastných očiach znížilo.

Úcta k vlastnej osobnosti sa formuje od narodenia najmä v rodine a súvisí najmä s morálnymi hodnotami. Znamená to rešpektovať seba samého, pretože som v podstate dobrý človek, neprekračujem základné morálne normy. Je to predstava o sebe samom, o tom, ako zaobchádzam so životom, ako sa správam k sebe samému. Mať sa rád, vedieť, že si zaslúžim byť šťastný.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Centaury - Earthworm Medical 
  • Cerato - Rožec 
  • Buk - Bukový les 
  • Cesmína - Holly holly 
  • Skalná voda - voda z liečivých prameňov 
  • Vodná fialová - Water Violet 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: