Sebavedomie kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL26
Neohodnotené
€10,33
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

I Sebavedomie môže byť atrofické (znížené) alebo hypertrofické (zvýšené). Atrofické je charakterizované podceňovaním, bojazlivosťou, pasivitou, plachosťou, nadmernou trémou, neopodstatnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, prílišnou ustupovačnosťou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

I Sebavedomie môže byť atrofické (znížené) alebo hypertrofické (zvýšené). Atrofické je charakterizované podceňovaním, bojazlivosťou, pasivitou, plachosťou, nadmernou trémou, neopodstatnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, prílišnou ustupovačnosťou. Hypertrofické sebavedomie sa vyznačuje neopodstatneným sebavedomím, aroganciou, pýchou, urážlivosťou, povýšenosťou, pohŕdaním druhými.

Zdravé sebavedomie možno formovať aktívnou účasťou na skupinovej (tímovej) práci, aktívnym životom v kolektíve, sebavzdelávaním a sebavýchovou. Sebavedomie je dôležitou zložkou osobnosti, ktorá určuje, do akej miery si človek uvedomuje svoje možnosti, schopnosti a rezervy, ako sa hodnotí a ako si je istý svojou schopnosťou zvládať životné situácie. To všetko potom, samozrejme, súvisí s tým, či sa človek má rád a či si sám seba váži. Úroveň sebaúcty alebo sebadôvery ovplyvňuje všetky oblasti života človeka. Táto kombinácia je vhodná na budovanie vnútorného sebavedomia a stability.

Zloženie:

  • Buk - Bukový les - netolerancia, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantné správanie, prílišná pýcha a prísnosť, posudzovanie druhých, súdnosť, tvrdohlavosť, prílišná kritickosť, arogancia, neústupnosť, netolerantnosť, pocit izolácie a nadradenosti, neschopnosť vidieť vlastné chyby, pocit, že "ja mám vždy pravdu", tvrdohlavosť, agresivita.
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty zúrivosti a hnevu, pocity veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.
  • Svätý - Holly - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Impatiens - Impatiens glandularis - netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Borovica - borovica lesná - pocit viny, vysoké nároky na seba samého, podceňovanie sa, výčitky svedomia, zodpovednosť za chyby druhých, pocity menejcennosti, zbabelosť, ospravedlňujúci jazyk. Vinič - dominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, strach z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, využívanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.
  • Vŕba - Vŕba žltá  - pocit obete osudu, nespravodlivosti, zatrpknutosti, obviňovania druhých.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: