Hnev kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL06
Neohodnotené
€10,79
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia rozzúrení a neznášanliví. Pomáha obnoviť pohodu a vyrovnanosť. Harmonizuje negatívne emócie a prináša pocit pokoja.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí sa cítia rozzúrení a neznášanliví. Pomáha obnoviť pohodu a vyrovnanosť. Harmonizuje negatívne emócie a prináša pocit pokoja.

Ide o silnú afektívnu reakciu na prekážku, ktorá stojí v ceste dosiahnutiu cieľa alebo bráni rozvoju činnosti. Je to emócia, ktorej pôvodným účelom bolo pripraviť jedinca na útok. V závislosti od intenzity sa rozlišuje hnev alebo zlosť (najslabšia), hnev a zúrivosť (najsilnejšia). Prejavy hnevu sú spravidla krátkodobé, dlhodobejším prejavom je nepriateľstvo (hostilita). Keďže hnev je predovšetkým prudká reakcia, ľudia sa ho snažia čo najviac potlačiť emocionálnymi prejavmi (napr. červenaním sa, ronením sĺz atď.). Pri hneve sa skôr uchyľujú k urážkam, vyhrážkam než k fyzickým útokom.

Prejavy hnevu najčastejšie narúšajú vzťahy medzi ľuďmi. V konečnom dôsledku môžu viesť k izolácii a bolestivej osamelosti. Hoci hnev má často dôvod, zvyčajne je prehnaný a neprimeraný situácii, ktorá ho vyvolala. Vlastnosť, s ktorou človek ľahko podľahne hnevu, sa nazýva nestálosť. Fyziologickými prejavmi hnevu sú určité zmeny telesnej aktivity, ktoré majú tendenciu zvyšovať fyzickú silu organizmu, zvyšuje sa tep, stúpa krvný tlak, človek sa začervená. 

Zloženie:

  • Buk - Bukový les - netolerancia, neschopnosť vcítiť sa do druhých, pedantné správanie, prílišná pýcha a prísnosť, posudzovanie druhých, súdnosť, tvrdohlavosť, prílišná kritickosť, arogancia, neústupnosť, netolerancia, pocit izolácie a nadradenosti, neschopnosť vidieť vlastné chyby, pocit, že "ja mám vždy pravdu", tvrdohlavosť, agresivita.
  • Čakanka - Chicory závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmienená láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpúšťať a zabúdať, urážlivosť, sebaľúbosť.
  • Cesmína - Holly holly žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Impatiens - Impatiens glandularis netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Vinič - Grapevinedominancia, hádavosť, arogancia, mentorovanie, povýšenectvo, bezcitnosť, nadradenosť, strach z druhých, veľké sebavedomie, arogancia, využívanie druhých, panovačnosť, bezohľadnosť, túžba po moci.
  • Vŕba - Vŕba žltá pocit obete osudu, nespravodlivosti, zatrpknutosti, obviňovania druhých.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: