Detoxikácia očista kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL04
Neohodnotené
€10,50
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Prírodná detoxikácia organizmu pomocou Bachových esencií určených na urýchlenie očisty organizmu. Vyrovnáva stav mysle a pomáha duševnej pohode a rovnováhe.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Cítite sa často unavení bez zjavnej príčiny? Ak sa cítite fyzicky a psychicky úplne vyčerpaní, zamerajte sa na správnu očistu tela. Pri detoxikácii nezabudnite najmä na ľahkú stravu. Pomôže to nielen zlepšiť funkciu pečene, ale aj činnosť čriev. Tie triedia nežiaduce látky v tele a následne ich vylučujú. Kombinácia Bachových esencií určených na pomoc pri očiste organizmu urýchľuje účinky detoxikácie. Pomáha zlepšiť duševnú pohodu a vyrovnáva stav mysle.  

Zloženie:

  • Agrimony - Lopúch - neschopnosť a neochota vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hravou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktom, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytláčanie z mysle, sklon k užívaniu látok, ktoré navodzujú stav veselosti a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.
  • Krabie jablko - lietadlo Apple - očista na telesnej a duševnej úrovni, nadmerná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, pôst a pôst.
  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Olive - Olive - fyzická a psychická únava a vyčerpanie, preťaženie pri veľkom pracovnom zaťažení, pri starostlivosti o chorých, pocit ťažkého života, všetkého je priveľa, vyčerpanie z príliš vysokých požiadaviek prostredia.
  • Skalná voda Voda z liečivých prameňov - strnulosť, nepružnosť, rigidné názory, prehnaná ctižiadostivosť, fanatizmus, lipnutie na zásadách, prísna výchova, drsnosť, bezohľadnosť a bezcitnosť voči sebe a iným, veľký dôraz na disciplínu.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.  

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: