Sexuálna túžba kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL30
Neohodnotené
€10,92
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí prechádzajú obdobím nudy v sexe a majú obavy a strach zo sexu alebo necítia jeho potreby. Pomáha obnoviť erotický apetít a túžbu.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre tých, ktorí prechádzajú obdobím nudy v sexe a majú obavy a strach zo sexu alebo necítia jeho potreby. Pomáha obnoviť erotický apetít a túžbu.

V každom dlhodobom partnerskom vzťahu je normálne, že sa z času na čas vyskytne rozdiel v sexuálnej túžbe. Jeden z partnerov by chcel viesť milostný a oddaný sexuálny život, zatiaľ čo druhý partner naň nemá myšlienky, chuť ani náladu. Výskyt rozdielnej túžby je, samozrejme, nevyhnutný. Čo už nie je nevyhnutné, je nespokojnosť a konflikt, ktoré môžu z tejto situácie vyplynúť. 

Zloženie:

  • Čakanka - Chicory - závislosť na blízkych ľuďoch a vynucovanie si ich lásky, podmienená láska a citové vydieranie, strach zo samoty, potreba robiť sa nepostrádateľným, sebectvo, manipulácia s druhými, hystéria, neschopnosť odpúšťať a zabúdať, urážlivosť, sebaľúbosť.
  • Krabie jablko - lietadlo Apple - očista na telesnej a duševnej úrovni, nadmerná túžba po čistote, pocit škaredosti, potreba zmyť vinu, hriech a nečisté myšlienky, odpor k chorobám, perfekcionizmus, pôst a pôst.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý - pocity menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s inými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Horčica - Poľná horčica - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálnej krízy a krízy stredného veku, melanchólia, uzavretie sa do seba v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnosť, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.
  • Scieranthus - Hmerek jednoročný  - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nestálosť, vnútorný nepokoj, nedostatok koncentrácie.
  • Vlašský orech - Walnut  - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nová práca, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý krok v živote, hoci je to správne životné rozhodnutie.
  • Vŕba - Vŕba žltá - pocit obete osudu, nespravodlivosti, zatrpknutosti, obviňovania druhých.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: