Nespavosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL16
Neohodnotené
€10,33
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je užitočná na uvoľnenie mentálnych a emocionálnych mechanizmov, na upokojenie akéhokoľvek duševného rozrušenia, ktoré bráni pokojnému osviežujúcemu spánku.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je užitočná na uvoľnenie mentálnych a emocionálnych mechanizmov, na upokojenie akéhokoľvek duševného rozrušenia, ktoré bráni pokojnému osviežujúcemu spánku.

I Väčšina z nás sa zhodne na tom, že spánok je jednou z najpríjemnejších vecí v živote. Mnohí ľudia však čelia problémom, ktoré im bránia užiť si ho naplno. Nespavosť a iné poruchy spánku by sa nemali podceňovať. Považujú sa za druh choroby a nepríjemnosti, ale často sú aj znakom toho, že niečo nie je v poriadku. Príčina môže byť banálna alebo oveľa závažnejšia, ale vždy je potrebné ju odhaliť a následne vykonať zmeny na jej odstránenie. Boj o dobrý spánok môže byť náročný a zdĺhavý, ale určite stojí za to. 

Zloženie:

  • Impatiens - Impatiens glandularis - netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Skalná ruža - Maceška - panika, hrôza, prehnaná reakcia, chvenie nôh zo strachu, potenie rúk, mdloby, pocit ochrnutia.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: