Dospievajúca mládež kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL05
Neohodnotené
€10,84
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Obdobie puberty je veľmi náročným obdobím plným zmien. Bachove kombinácie pre problematickú pubertu u chlapcov a dievčat. Esencie pomôžu zvýšiť sebavedomie a nájsť vlastnú identitu.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Obdobie puberty je veľmi náročné. Je to obdobie plné zmien. A nie každý mladý človek dokáže tieto zmeny znášať. Niektorí dospievajúci sa môžu cítiť neschopní, nedôverčiví alebo môžu mať problém zapadnúť. Aj pre týchto mladých ľudí máme riešenie. Špeciálna kombinácia esencií určená pre nich pomáha zvyšovať sebadôveru a podporuje žiadosti o zmenu.

 

Zloženie:

  • Horec - Gentian bitter: depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Cesmína - Holly holly: žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, hnev, negatívne pocity, sklamanie, pocit nemilovanosti, tvrdosť, pomstychtivosť, zlomyseľnosť, urážanie, prchkosť.
  • Impatiens - Impatiens glandularis: netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", prudkosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý: pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s ostatnými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Mimilus - poštolka škvrnitá: strach zo známych vecí, z existencie, zo zamestnania, zo zubára, z bolesti, z operácie, z autonehody, z autority, zo zlyhania, zo zranenia, zo zvierat, z nemocníc atď.
  • Vinič - Grapevine: eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Divoký ovos - Mullein: neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracované nadšenie a potenciál, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: