Spánok kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL32
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia esencií je vhodná pre tých, ktorí majú problémy so zaspávaním alebo trpia nepokojným spánkom. Pomáha obnoviť zdravý, pokojný a nerušený spánok.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia esencií je vhodná pre tých, ktorí majú problémy so zaspávaním alebo trpia nepokojným spánkom. Pomáha obnoviť zdravý, pokojný a nerušený spánok.

Ide o relaxačnú fázu organizmu, počas ktorej dochádza k zmene mozgovej činnosti, sprevádzanej stratou vedomia a výrazne zníženou citlivosťou na vonkajšie podnety, okrem iného sa uvoľňujú svaly, telesná teplota je po väčšinu svojho trvania znížená, spomaľuje sa dýchanie a klesá krvný tlak. Počas spánku sa ľuďom snívajú sny, a ako sa zistilo výskumom prostredníctvom cieleného bdenia, aj keď si po prebudení na žiadny sen nespomínajú. Počas spánku sú obdobia, keď mozog intenzívne pracuje, napriek prevažne sedavému charakteru spánku.

Spánok zaberá približne tretinu nášho života. Narušenie alebo neumožnenie spánku vedie k potrebe spať mimo bežného času a k psychickým problémom od miernych až po veľmi vážne. 

Zloženie:

  • Aspen - topoľ osikový - strach bez zjavnej príčiny, napríklad z Boha, trestu, nadprirodzených síl, násilia, napadnutia, neznámych vecí, vlastných myšlienok, nočných môr a zlých snov, pocitu ohrozenia, obáv, úzkosti, precitlivenosti, bojazlivosti, plachosti, bojazlivosti, pocitu, že sa stane niečo hrozné.
  • Červený gaštan - Červený gaštan - nadmerná starostlivosť o druhých, starosti o problémy druhých a zaťažovanie ich prílišnou starostlivosťou o nich, silné vnútorné prepojenie s blízkymi, miešanie sa do života druhých, neustále očakávanie, že sa stane niečo zlé.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem  - šok, bez ohľadu na to, ako dávno sa vyskytol, nespracované a potlačené skúsenosti, na tie z prenatálneho obdobia, veľký strach, kríza, strach z choroby a bolesti, najmä chronické a dlhodobé.
  • Sporýš lekársky - Vervain officinalis - eufória, idealizmus, túžba strhnúť všetkých so sebou, preháňanie, horlivosť, nadmerná aktivita, potreba vnucovať druhým svoju predstavu a snažiť sa ich opravovať, robiť všetko lepšie ako na 100 %, presviedčať druhých, ako majú žiť a čo majú robiť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: