Osamelosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL21
Neohodnotené
€10,29
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia kvapiek je vhodná pre osamelých ľudí so strachom z poznávania. Kombinované esencie sú vhodné pre osobný aj pracovný život. Keďže sú určené na okamžitú spotrebu, môžete ich nosiť v kabelke, vo vrecku, mať ich poruke na pracovnom stole, v aute alebo v domácej lekárničke.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre osamelých ľudí, ktorí sa boja spoznať sa, pre ľudí, ktorí sa sústreďujú len na svoje problémy a snažia sa o ne podeliť s okolím, ktoré je zvyčajne zaťažené a nechce to počuť, kombinácia je vhodná pre osobný aj pracovný život, umožňuje vytvoriť lepšiu schopnosť pracovať v tíme.

Každý je niekedy rád sám, ale samota je horšia. Prichádza a zachvacuje dušu. Niekedy sa s ňou dokážeme vyrovnať sami, inokedy je potrebná pomoc odborníka. Samozrejme, je ľahšie nájsť riešenie, ak si uvedomujeme, čo prispieva k nášmu pocitu osamelosti. Tak či onak však poznáme sami seba a najlepšie vieme, čo môžeme pre seba urobiť, a to spôsobom, ktorý nám vyhovuje. 

Zloženie:

  • Clematis - Biela lesná réva -neprítomnosť ducha, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklon k mdlobám, neschopnosť rozlíšiť realitu od fantázie, nepozornosť, zabúdanie, apatia.
  • Heather - Heather -egocentrizmus, potreba neustále o sebe hovoriť a upozorňovať na seba, neschopnosť byť sám, osamelosť, hypochondria, zveličovanie vlastných problémov a chorôb, sebaľútosť, vzťahovačnosť, málo lásky v detstve
  • Impatiens - Impatiens glandularis -netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", uponáhľanosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Vodná fialová - Water Violet, orech - vzdialenosť, neprístupnosť, odmeranosť, odstup, izolácia, vzdialenosť od ľudí, neschopnosť uvoľniť sa, pýcha, strach z blízkosti a intimity, odmietanie citov a emócií.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: