Esencia Plachosť 30 ml

Kód: KNL54
Neohodnotené
€10
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Plachosť (ostýchavosť, pocit neistoty) Strach a ostych z neznámeho prostredia, ľudí alebo situácií je do istej miery prirodzený, dokonca dôležitý obranný mechanizmus. Ťažkosti vznikajú vtedy, keď nadmerná plachosť bráni človeku nadväzovať vzťahy s inými ľuďmi, spôsobuje mu úzkosť a nepohodlie v spoločnosti a ovplyvňuje jeho spoločenský život.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Plachosť ( hanba, pocit neistoty). Strach a plachosť z neznámeho prostredia, ľudí alebo situácií je do istej miery prirodzený, dokonca dôležitý obranný mechanizmus. Ťažkosti vznikajú vtedy, keď nadmerná plachosť bráni človeku nadviazať vzťahy s inými ľuďmi, spôsobuje mu úzkosť a nepohodlie v spoločnosti a ovplyvňuje jeho spoločenský život. Rozdiel medzi plachosťou a introverziou spočíva v tom, že introvert nevyhľadáva neznáme situácie a ľudí preto, že by sa bál alebo bol úzkostlivý, ale preto, že mu neprinášajú pocit uspokojenia, a teda nemá dôvod ich vyhľadávať.

Plachý človek by chcel v týchto situáciách uspieť, ale vnútorný diskomfort a úzkosť mu v tom bránia. Plachosť môže mať rôzne príčiny, môžu to byť traumy z detstva, môže to byť človek vystresovaný svojím okolím. Plachosť je tiež akýmsi prvým štádiom sociálnej fóbie, keď sa človek bojí, že ho bude spoločnosť iných ľudí posudzovať, negatívne hodnotiť alebo odmietnuť.

Kombinácia obsahuje nasledujúce esencie:

  • Agrimony - Lopúch
  • Aspen - topoľ osikový 
  • Cherry Plum - Čerešňová slivka  
  • Impatiens - Impatiens glandularis
  • Vodná fialová - Water Violet 

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: