Depresia kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL03
Neohodnotené
€10,96
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Depresia vzniká z dlhodobej nespokojnosti v živote, ktorá sa prejavuje neustálou depresiou, precitlivenosťou alebo náladovosťou.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

V súčasnosti je depresia, žiaľ, bežným javom. Vzniká z dlhodobej nespokojnosti v živote. Prejavuje sa neustálou skľúčenosťou, precitlivenosťou alebo mrzutosťou. Proti depresii môžete bojovať antidepresívami, ktoré vám predpíše psychiater, alebo vám môžeme namiešať špeciálnu kombináciu esencií, ktoré vám zlepšia náladu, navodia vnútorný pokoj a vyrovnanosť.

Zloženie:

  • Horec - Gentian bitter - depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Gorse - Hlodash European - úplná beznádej a skľúčenosť, pocit, že nič nemá zmysel, pocit, že sa nedá nič napraviť, rezignácia, nechuť žiť, nie je a nebude žiadna nádej.
  • Horčica - Poľná horčica - depresia bez zjavnej príčiny, vrátane pubertálnej krízy a krízy stredného veku, melanchólia, uzavretie sa do seba v smútku, neschopnosť vnímať argumenty, introvertnosť, strata radosti zo života, neschopnosť vykonávať bežné povinnosti.
  • Betlehemská hviezda - Star of Bethlehem - šok, bez ohľadu na to, ako dávno k nemu došlo, nespracované a potlačené zážitky, až po tie z prenatálneho obdobia, veľký strach, krízu, strach v chorobe a bolesť, najmä chronickú a dlhotrvajúcu.
  • Sladký gaštan - Jedlý gaštan - pocit úplného zúfalstva, utrpenia, beznádeje, dosiahnutie hranice znesiteľnosti, veľké utrpenie, smútok a žiaľ, úbytok síl, "temná noc duše", žiadna nádej.
  • Divoká ruža - Wild Rose Rose apatia, rezignácia, depresia, nezáujem o život, strata radosti zo života.
  • Vŕba - Vŕba žltá - pocit obete osudu, nespravodlivosti, zatrpknutosti, obviňovania druhých.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: