Výučba intuície kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL36
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je užitočná ako pomôcka pri sústredenom učení bez vnútorných rušivých vplyvov.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je užitočná ako pomôcka pri sústredenom učení bez vnútorných rušivých vplyvov.

Intuícia znamená vhľad alebo vnímanie a v súčasnom používaní sa zvyčajne vzťahuje na náhle poznanie, pochopenie, odhad alebo rozhodnutie, ktoré nie je sprostredkované vedomým uvažovaním a hoci ho sprevádza pocit jasnosti a istoty, nie je podložené jasnými dôvodmi. Jedným z českých synoným pre intuíciu je pojem tušenie. Intuícia môže byť podmienená skúsenosťou a zohráva dôležitú úlohu pri rýchlom rozhodovaní pod časovým tlakom, ako aj v umení a v akejkoľvek tvorivej činnosti všeobecne. Odtiaľ aj intuícia dosiahnutá tušením alebo odhadom, nerozumná, neistá. 

Zloženie:

  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na iných s prosbou o radu, veľký vplyv, uznávanie konvencií, podriaďovanie sa názorom iných aj vo svoj neprospech.
  • Gaštanový púčik -opakovanie chýb a rovnakého správania, ťažkosti s učením sa nových vecí, lipnutie na starých vzorcoch správania, nepozornosť, nesústredenosť, recidívy, zabúdanie, roztržitosť.
  • Clematis - Biela lesná réva -neprítomnosť ducha, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklon k mdlobám, neschopnosť rozlíšiť realitu od fantázie, nepozornosť, zabúdanie, apatia.
  • Impatiens - Impatiens glandularis -netrpezlivosť, nadmerné tempo, podráždenosť z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, nestálosť, "tlačenie na pílu", uponáhľanosť, veľká potreba nezávislosti.
  • Skalná voda - voda z liečivých prameňov -strnulosť, nepružnosť, rigidné názory, nadmerná ctižiadostivosť, fanatizmus, dodržiavanie zásad, prísna výchova, drsnosť, bezohľadnosť a bezcitnosť voči sebe a iným, veľký dôraz na disciplínu.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku kvôli premýšľaniu, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Dodatočné parametre

Kategória: Bachove kombinované kvapky
tr:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: