Sebavedomie II kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL27
Neohodnotené
€10,58
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Táto esencia je vhodná pre tých, ktorí sú nesebavedomí a trpia plachosťou, opatrnosťou a prílišnou sebadôverou. Pomáha nájsť vlastné hodnoty, sebadôveru a dodať silu a odvahu.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto esencia je vhodná pre tých, ktorí sú nesebavedomí a trpia plachosťou, opatrnosťou a prílišnou sebadôverou. Pomáha nájsť vlastné hodnoty, sebadôveru a dodať silu a odvahu.

Sebavedomie môže byť atrofické (znížené) alebo hypertrofické (zvýšené). Atrofické je charakterizované podceňovaním, bojazlivosťou, pasivitou, plachosťou, nadmernou trémou, neopodstatnenou menejcennosťou, nedostatkom odvahy, prílišnou ustupovačnosťou. Hypertrofické sebavedomie sa vyznačuje neopodstatneným sebavedomím, aroganciou, pýchou, urážlivosťou, povýšenosťou, pohŕdaním druhými.

Zdravé sebavedomie sa môže formovať aktívnou účasťou na skupinovej (tímovej) práci, aktívnym životom v kolektíve, sebavzdelávaním a sebavýchovou. Sebavedomie je dôležitou zložkou osobnosti, ktorá určuje, do akej miery si človek uvedomuje svoje možnosti, schopnosti a rezervy, ako hodnotí sám seba a do akej miery verí vo svoje schopnosti zvládnuť životné situácie. To všetko potom, samozrejme, súvisí s tým, či sa človek má rád a či si váži sám seba. Úroveň sebaúcty alebo sebadôvery ovplyvňuje všetky oblasti života človeka. 

Zloženie:

  • Centaury - Earthworm Medical - prílišná podriadenosť, preťaženosť, pokora, neschopnosť odmietnuť požiadavky iných, presadiť sa, obmedziť sa, vymaniť sa z rodičovských väzieb, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči "silnejších" ľudí, strach z autority, plachosť, slabosť.
  • Cerato - Rožec - neschopnosť počúvať vlastnú intuíciu, neustále sa obracať na druhých o radu, veľký vplyv, prijímanie konvencií, podriaďovanie sa názorom druhých aj na vlastnú škodu
  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Horec - Gentian bitter - depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s ostatnými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Scleranthus - Hmerek jednoročný - váhavosť, nestálosť, nerozhodnosť, nestabilita, náladovosť, nepredvídateľnosť, vnútorný nepokoj, nesústredenosť.
  • Divoký ovos - Mullein - neschopnosť nájsť životný cieľ, rozhodnúť sa pre určitú cestu, nespracované nadšenie a potenciál, nedôslednosť, nespokojnosť, frustrácia.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: