Vyťaženosť kombinovaná zmes Bach. esencií 30 ml

Kód: AL40
Neohodnotené
€10,71
Skladem (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Táto kombinácia je vhodná pre ľudí, ktorí trpia pracovným vyčerpaním, povinnosťami a celkovou stratou životnej energie. Možno ju použiť aj pre študentov pripravujúcich sa na skúšky.  

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávkach nad 110 EUR
Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Ušetrite pri väčších nákupoch
Vernostné zľavy
Vernostné zľavy
Odmeňujeme vernosť zákazníkov

Podrobný popis

Táto kombinácia je vhodná pre ľudí, ktorí trpia pracovným vyčerpaním, povinnosťami a celkovou stratou životnej energie. Možno ju použiť aj pre študentov pripravujúcich sa na skúšky.  

Po ďalšom vyčerpávajúcom týždni v práci sa vrátite domov a nechcete nič iné, len si ľahnúť do postele. Nemáte už ani energiu na to, aby ste sa porozprávali s vlastnou rodinou. Jediné, čo chcete, je pokoj a odpočinok. Práca vás prenasleduje aj cez víkendy, ale váš šéf pre to zjavne nemá pochopenie. O zmene práce neuvažujete. Čo môžete urobiť, aby ste sa úplne nezbláznili?" 

Zloženie:

  • Clematis - Biela lesná réva - absencia ducha, ľahostajnosť, snívanie, ilúzie, mdloby, sklon k mdlobám, neschopnosť rozlíšiť realitu od fantázie, nepozornosť, zabúdanie, apatia.
  • Jilm - Elm - pocit chvíľkového nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl na zamýšľanú prácu, dočasné pochybnosti o vlastných schopnostiach, únava, preťaženie zodpovednosťou, najmä keď človek presvedčil ostatných, že je nenahraditeľný a úloha mu prerástla cez hlavu.
  • Horec - Gentian bitter - depresia, skepsa, malomeštiactvo, sklamanie, neschopnosť vyrovnať sa s ranami osudu, pocit, že zlé veci sa dejú náhodou a človek je preto náhodnou obeťou, najmenší neúspech spôsobuje veľké problémy, ale stále je tu nejaká nádej.
  • Smrekovec - Smrekovec opadavý - pocit menejcennosti, pochybnosti o sebe samom, znižovanie vlastných schopností, porovnávanie sa s ostatnými, očakávanie neúspechu, neochota podnikať nové veci, strach zo skúšok, pocity poníženia po zlých skúsenostiach.
  • Biely gaštan - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nesústredenosť, ťažkosti so zaspávaním a udržaním sa v spánku v dôsledku nadmerného premýšľania, neustále sa opakujúce problémy, nutkavé správanie.

Odporúčané dávkovanie: 4× denne po 4 kvapkách alebo 16 kvapiek do 1 litra vody a upíjať počas dňa

Trvanlivosť a skladovanie: Trvanlivosť zmesí sa obvykle pohybuje medzi dvanástimi týždňami. Je však potrebné uvedomiť si, že trvanlivosť je výrazne ovplyvnená tým, ako so zmesou zaobchádzate. Trvanlivosť skracuje napríklad nevhodné skladovanie (na priamom slnku alebo v teple. Prosíme teda, skladujte esencie v chladničke. Rovnako tak nepriaznivo pôsobí, ak je kontaminované kvapkadlo, k čomu môže dôjsť napríklad jeho odložením mimo fľaštičku alebo dotykom so sliznicou v žiadnom prípade teda kvapkadlo nenechať hlavne deti olizovať.Preto je potrebné zmes pred každým použitím vizuálne skontrolovať.Pri správnom skladovaní a manipulácii je možné expiračnú dobu možno predĺžiť až na 6 mesiacov.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, uchovajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nenahrádza pestrú stravu a vyváženú stravu.

Doplnok Stravy

Vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: